www.frostar.com.tr

Truva Gıda Hakkında;

TRUVA GIDA PAZ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. 1999 yılından bugüne ev dışı tüketim noktalarına ( otel, restoran, yemek fabrikası, hastane mutfağı, büfe, okul kantinleri vb. ) dondurulmuş gıda tedarikini en iyi şekilde yapmaktadır.

Frostar markası ile satışını yapmakta olduğumuz dondurulmuş ürünler mevsimlerinde tarlalardan toplanarak 24 saat içinde ileri teknolojiye sahip tesislerde derin dondurulur ve hiç bir katkı maddesi kullanılmadan paketlenip frigorifik araçlarla soğuk zincir kırılmadan siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

Derin dondurma işlemi ürünün en taze olduğu dönemlerde yapıldığı için lezzet mükemmelliği sağlamasının yanında derin dondurma işlemi yapılan ürünün firesiz, yıkanmış ve temizlenmiş olması tüketimi kolaylaştırarak zamandan ve iş gücünden tasarruf sağladığından dondurulmuş ürünler en çok tercih edilen ürünlerdir.

TRUVA GIDA olarak en taze ürünü en ileri teknoloji ile işleyip en iyi şekilde muhafaza edip en mükemmel hizmetle siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Satın aldığınız ürünleri istediğiniz miktarda kullanıp kalan kısmı derin dondurucuda son kullanma tarihine kadar muhafaza edebilirsiniz.